Współpraca

Akceptujemy platnosci.pl

Dlaczego My ?

1. Spośród licznych sklepów tej branży wyróżnia nas przede wszystkim ogromne zaplecze magazynowe. W samym Krakowie posiadamy olbrzymi magazyn. Zdecydowana większość sklepów internetowych działa na zasadzie pośredników i dopiero w momencie złożenia zamówienia sprowadzają towar. Prowadzimy też sprzedaż hurtową i niejednokrotnie konkurencyjne sklepy zamawiają towar od nas. Tymczasem my mamy towar na miejscu. Już w chwili zamówienia wiesz, czy dany towar znajduje się na naszym magazynie czy będziemy musieli go sprowadzić.

2. Nikt nie lubi czekać na towar, dlatego dokładamy wszelkich starań aby był on wysłany najpóźniej w 24h od momentu złożenia zamówienia. Niecierpliwych klientów zachęcamy do korzystania z kuriera GLS, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Ponieważ wysyłamy duże ilości towaru, udało się nam wynegocjować bardzo rozsądne ceny na wysyłki kurierskie, porównywalne z cenami Poczty Polskiej.

3. Mamy doświadczonych pracowników, którzy bardzo dobrze znają rynek i towar. Zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc w wyborze, bądź w znalezieniu właściwej pozycji z naszego asorytmentu. Kontaktując się z nami zawsze znajdziesz odpowiedź na szczegółowe pytania dotyczące większości gier.

4. Jako jeden z nielicznych sklepów z naszej branży w Polsce mamy zintegrowane stany magazynowe z stroną internetową, dzięki czemu klient zawsze wie czy produkt który ma zamiar kupić jest dostępny w naszym magazynie lub czy należy dopiero na niego poczekać. Mamy ponad 12000 produktów wśród, których prawie każdy znajdzie coś dla siebie.

5. Jesteśmy jedną z najstarszych i największych firm w kraju dystrybuujących gry i akcesoria fantastyczne. Od 1998 roku niezmiennie poszerzamy swoją ofertę gier by oferować Klientom wszystkie dostępne nowości z rynku.  Nasz sklep internetowy był pierwszym sklepem internetowym w branży. Mimo upływu lat w dalszym ciągu jesteśmy postrzegani jako liderzy rynku, wyznaczający standardy jakości obsługi klienta oraz szybkości realizacji zleceń.

Życzę udanych zakupów

Sławomir Jagiełło
[email protected]