Współpraca

Wieczne promocje

Akceptujemy platnosci.pl

SMASH UP! EDYCJA POLSKA

Polecamy! Nowość
Oceń produkt:
Ocena: 6
Cena w sklepach firmowych:
99,90 PLN
Cena internetowa:
89,90 PLN
Oszczędzasz: 10,00 PLN
+ 71 pkt
Termin wysyłki: 24 godziny
Dostępność: Dużo
  • Opis produktu
  • Kupili też ...
  • Komentarze

Co wspólnego mają piraci, ninja, roboty, zombie, obcy, czarodzieje i kilka innych dziwadeł? Wszyscy oni próbują przejąć kontrolę nad światem! Nie są w stanie zrobić tego samotnie – dlatego łączą się w drużyny. Każde połączenie dostarcza zupełnie inny wrażeń i doświadczeń, w tej szybkiej grze karcianej. Weź dwie talie, połącz je ze sobą i rozwal przeciwnika!

Frakcje posiadają własny, unikatowy styl: Piraci przesuwają karty, Zombie powracają ze stosu kart odrzuconych, Dinozaury są po prostu ogromne. Każda kombinacja to inna taktyka i przebieg gry, a każda gra to zupełnie inna zabawa!

Czy możesz oprzeć się pokusie Smash Up? Nie, nie możesz! Wybierz frakcję, potem drugą i zacznij konkretną rozwałkę!

Zawartość:

  • 8 talii frakcji po 20 kart każda
  • 16 kart baz
  • Instrukcja
Producent: BARD CENTRUM GIER
Wiek: 12+
Liczba Graczy: 2 - 4 graczy
Projektant: Paul Peterson
Czas Gry: 45 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Na wyczerpaniu
Cena:
25,90 PLN
CV PLOTKI
Termin wysyłki:
24 godziny
Plotki zawierają kilkadziesiąt nowych kart, w tym nowe cele życiowe. Na pewno wzbogacą kolejne rozgrywki w Waszą ulubioną grę o życiu.
Dużo
Cena:
50,90 PLN
STRASZNY DWÓR
Termin wysyłki:
24 godziny
Na wzgórzu za twoim domem znajduje się posępny, opuszczony dwór spowity wieczną mgłą. a pomocą sprytu oraz wiedzy czerpanej z komiksów przepędzcie duchy tam, skąd przybyły.
Na wyczerpaniu
Cena:
75,90 PLN
RINGO FLAMINGO
Termin wysyłki:
24 godziny
"Wystrzel" kołem ratunkowym i uratuj flamingi! Przygotuj się, aby ruszyć na ratunek flamingom otoczonym przez groźne krokodyle, czające się w wodzie! Gracz, który rzuci koła ratunkowe największej liczbie...
Dostępny wkrótce
Cena:
329,90 PLN
ZAKAZANE GWIAZDY

do 14 dni
Zakazane gwiazdy to gra dla 2-4 graczy, w której każdy kontroluje jedną z potężnych frakcji uniwersum Warhammera 40 000. Staw czoła szaleństwu Osnowy, zamień swe planety w niedostępne bastiony i zmiażdż...
Niedostępny
Cena:
116,90 PLN
CIVILIZATION PL - WIEDZA I WOJNA
Za sprawą Wiedzy i Wojny możecie objąć kontrolę nad sześcioma nowymi cywilizacjami, usprawnić swoje działania dzięki kartom polityki socjalnej oraz zetrzeć się z przeciwnikiem w nowym systemie...
Na wyczerpaniu
Nowość
Cena:
69,90 PLN
PINGOLO: KTO ZOSTANIE NA LODZIE?
Termin wysyłki:
24 godziny
Nasze pingwinki są zawsze gotowe do zabawy. Rzucaj kolorowymi kostkami i znajduj ukryte pingwinie jaja.  Aby wygrać, zgromadź jako pierwszy na swojej górze lodowej 6 pingwinków.