Współpraca

Wieczne promocje

Akceptujemy platnosci.pl

WSIĄŚĆ DO POCIĄGU: DOOKOŁA ŚWIATA

Oceń produkt:
Ocena: brak
Cena w sklepach firmowych:
270,00 PLN
Cena internetowa:
254,90 PLN
Oszczędzasz: 15,10 PLN
Termin wysyłki: 14 dni
Dostępność: Na zamówienie
  • Opis produktu
  • Kupili też ...
  • Komentarze

Wsiąść do Pociągu: Dookoła Świata przenosi znaną wszystkim grę na nowe terytoria! Tym razem będziemy podróżować dookoła świata i przez Wielkie Jeziora Ameryki Północnej, co oznacza szlaki wodne - tak więc przygotujcie się na podróż pod żaglami!

Tak jak we wszystkich innych grach tej serii, gracze zaczynają z biletami w ręce, które pokazują im dwa miasta. W trakcie gry uczestnicy zbierają kolorowe karty, które pozwolą im zająć wybrane trasy na planszy, przy wykorzystaniu własnych znaczników pociągów i statków. Działania te umożliwiają im gromadzenie punktów zwycięstwa.

W chwili gdy dowolnemu z graczy pozostało tylko 6 lub mniej niewykorzystanych znaczników, każdy z graczy dysponuje jeszcze dwiema turami, po czym gra się kończy.

W tym momencie, jeśli graczowi udało się zbudować nieprzerwaną trasę pomiędzy wskazanymi przez posiadaną kartę miastami, gracz otrzymuje dodatkowe punkty zwycięstwa za zrealizowany bilet. Jeśli nie - gracz odejmuje dokładnie taką liczbę punktów od aktualnego wyniku.

Wsiąść do Pociągu: Dookoła Świata wprowadza nowy element do znanej wszystkim mechaniki, poczynając od dwóch osobnych talii kolorowych kart - statków i pociągów. Trzy karty każdego typu są odkrywane na początku gry i, gdy gracz dobierze karty, kolejne są odsłaniane z talii, którą ten gracz wybierze.  

Nowością są karty biletów, które pokazują kilka miast. Jeśli graczowi uda się zbudować sieć połączeń dokładnie odzwierciedlającą tę na karcie, uzyskuje on więcej niż punktów niż przy połączeniu tych miast w dowolny inny sposób.

Dodatkowo każdy z graczy startuje z trzema portami. Wybudowanie ich daje dodatkowe punkty zwycięstwa zależne od posiadanych biletów, ale każdy port niewybudowany odbiera 4 punkty zwycięstwa.

Zawartość pudełka:

  • 1 dwustronna plansza (Świat / Wielkie Jeziora)
  • 165 kolorowych wagonów (po 33 niebieskie, czerwone, zielone, żółte i czarne)
  • 250 kolorowych statków (50 w każdym kolorze)
  • 140 kart transportu (80 kart wagonów i 60 kart statków)
  • 120 kart biletów (65 dla mapy Świata, 55 dla Wielkich Jezior)
  • 15 portów (3 w każdym kolorze)
  • 5 znaczników punktacji
Producent: Rebel
Wiek: 8+
Liczba Graczy: 2 - 5 graczy
Projektant: Alan R. Moon
Czas Gry: 90 - 120 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Na wyczerpaniu
Cena:
38,90 PLN
SMALL WORLD PL - WIELKIE DAMY
Termin wysyłki:
24 godziny
W Wielkich Damach ze Small World możemy wcielić się 3 nowe rasy: Cyganki, Kapłanki i eteryczne Białe Damy. Dodatek wprowadza też 2 nowe umiejętności: Pokojowe i Historycy.
Na wyczerpaniu
Nowość
Cena:
124,90 PLN
LEGENDARNI WYNALAZCY
Termin wysyłki:
24 godziny
Zbierz grupę najważniejszych wynalazców w historii ludzkości
Na wyczerpaniu
Cena:
114,90 PLN
THE OTHERS PL - NIECZYSTOŚĆ
Termin wysyłki:
24 godziny
Dodatek wprowadzający kolejne oddziały grzeszników
Dużo
Cena:
49,90 PLN
CIASTECZKOWE POTWORKI
Termin wysyłki:
24 godziny
Jesteście wesołymi ciasteczkowymi potworkami uwielbiającymi smakołyki. Kto jako pierwszy odnajdzie drogę do łakoci leżących na stole?
Na zamówienie
Cena:
125,90 PLN
DESCENT PL - TRZĘSAWISKA TROLLI
Termin wysyłki:
do 14 dni
Dzięki rozszerzeniu Trzęsawiska Trolli do gry Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja wzbogacisz swoje kampanie o kolejne emocjonujące przygody, a rozgrywkę o nowych bohaterów, potwory, klasy, przygody i wiele...
Na wyczerpaniu
Cena:
124,90 PLN
ISTANBUL PL
Wrzawa i zgiełk wypełniają bazary w Stambule. Czas rozpocząć kolejny dzień w tym upalnym mieście,a miarą dzisiejszego sukcesu będzie liczba rubinów w naszej sakwie.