Współpraca

Wieczne promocje

Akceptujemy platnosci.pl

WYSPA SMOKÓW

Nowość
Oceń produkt:
Ocena: brak
Cena w sklepach firmowych:
70,00 PLN
Cena internetowa:
59,90 PLN
Oszczędzasz: 10,10 PLN
Termin wysyłki: 24 godziny
Dostępność: Na wyczerpaniu
  • Opis produktu
  • Kupili też ...
  • Komentarze

Gracze pomagają sobie nawzajem, razem dążąc do osiągnięcia celu. Gra uczy współdziałania, kształci umiejętność podejmowania decyzji i oceny ich konsekwencji.

W swojej kolejce gracz wykonuje rzut kostką i przesuwa się na planszy o tyle pól, ile oczek wypadło na kostce (od 1 do 4). Jeśli na polu, na które wszedł gracz, znajduje się fragment zamku, to należy ściągnąć go z planszy i położyć przed sobą. Jeżeli w swoim ruchu gracz dotarł do pola startowego (czyli okrążył planszę), to kładzie przenoszony przez siebie element zamku na odpowiadającym mu polu na obrysie zamku.

Jeśli natomiast na kostce wypadnie wizerunek smoka to gracz zamiast przesuwać swój pionek, przesuwa o jedno pole jeden żeton z wizerunkiem smoka. Kiedy gracz wejdzie na pole ze smokiem, musi ukryć się w Zaczarowanym Lesie. Uwolnić można go jedynie wtedy, gdy w swoim ruchu na kostce wypadnie wizerunek Słoneczka. Ten symbol pozwala również na przesunięcie swojego pionka od 1 do 5 pól.

Zwycięstwo graczy ma miejsce wtedy, gdy zamek zostanie odbudowany w całości. Porażka następuje, gdy piąty smok dotrze na ostatnie wolne pomarańczowe pole.

Zawartość pudełka:

  • plansza gry
  • 4 drewniane pionki
  • 9 żetonów zamku
  • 5 żetonów smoków
  • 1 drewniana kostka
  • 4 znaczniki postaci
  • instrukcja
Producent: Granna
Wiek: 5+
Liczba Graczy: 3 - 4 graczy
Projektant: Claude Weber
Czas Gry: 20 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Na wyczerpaniu
Cena:
45,00 PLN
TEZEUSZ: MROCZNA ORBITA - BOTY
Termin wysyłki:
24 godziny
Tezeusz: Boty  to dodatek do strategicznej gry Michała Oracza dziejącej się na stacji kosmicznej. Do pięciu dostępnych frakcji dochodzi szósta - mechniczne Boty.
Na wyczerpaniu
Nowość
Cena:
59,90 PLN
WYSPA SMOKÓW
Termin wysyłki:
24 godziny
Kooperacyjna gra dla najmłodszych.
Na zamówienie
Nowość
Cena:
64,90 PLN
CATAN PL - SKARBY, SMOKI I ODKRYWCY
Termin wysyłki:
na zamówienie
Sześć scenariuszy do rozszerzeń
Na zamówienie
Nowość
Cena:
259,90 PLN
CATAN PL - GRA O TRON: BRATERSTWO STRAŻY
Termin wysyłki:
na zamówienie
Gra o Tron: Catan - Braterstwo Straży to nowa gra oparta na mechanice Catanu, tym razem jednak poddana znacznym zmianom i osadzona w uniwersum Pieśni Lodu i Ognia.
Na zamówienie
Cena:
15,90 PLN
FILARY ZIEMI - GRA KARCIANA
Termin wysyłki:
do 14 dni
Filary Ziemi gra karciana to najnowszy tytuł w serii gier osadzonych w świecie stworzonym przez Kena Folletta w jego bestsellerowej powieści „Filary Ziemi”. Ponownie przenosimy się do...
Na wyczerpaniu
Cena:
99,90 PLN
CATAN PL - ŻEGLARZE
Termin wysyłki:
24 godziny
Zasiedliliście CATAN. Teraz pora wysłać żeglarzy w morze i zbadać okoliczne wyspy. Przy pomocy drewna i wełny zbudujecie statki, którymi wypłyniecie w morze. Odnajdujecie nowy surowiec: złoto! Ciekawe co...