O firmie

W 1998 powstał sklep firmowy w Krakowie - na początku malutki sklepik z grami karcianymi i bitewnymi z salą do grania. W miarę rozwoju firmy wynajęliśmy dodatkowe biura i magazyny. Popularyzowaliśmy nowe hobby gry planszowe przez zakładanie sklepów z salami do nauki gier w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Częstochowie. Po uruchomieniu wydawnictwa gier planszowych i hurtowni sieć naszych sklepów została zlikwidowana. Rolę sprzedaży detalicznej przejęły liczne salony i sklepy w całej Polsce.

DYSTRYBUCJA I SPRZEDAŻ HURTOWA GIER

Bard to również największa hurtownia gier i akcesoriów w Polce. Nasza witryna http://hurt.bard.pl/ pozwala złożyć nawet największe zamówienie w ciągu niespełna 2 minut.

 


SPRZEDAŻ INTERNETOWA

W 2001 jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy profesjonalną platformę sprzedaży internetowej. Naszymi atutami jest błyskawiczna dostawa oraz szeroki wybór gier. Posiadamy kilka tysięcy zarejestrowanych klientów oraz kilkaset tysięcy udanych transakcji. Nasz sklep jest ustawicznie modyfikowany i ulepszany. W 2008 roku wprowadziliśmy integrację magazynową, dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na błyskawiczną dostawę. Gwarantujemy pełne prawo zwrotu towaru. Ponad to oferujemy szereg usług dodatkowych jak: komunikacja wewnętrzna z klientem, mail order. Jeśli chcą Państwo przekonać się o funkcjonalności naszego sklepu prosimy o rejestrację.