Akceptujemy platnosci.pl

ARKHAM HORROR LCG PL - ZESTAW PODSTAWOWY

Oceń produkt:
Ocena: brak
Cena w sklepach firmowych:
150,00 PLN
Cena internetowa:
129,90 PLN
Oszczędzasz: 20,10 PLN
Termin wysyłki: do 14 dni
Dostępność: Na zamówienie
  • Opis produktu
  • Kupili też ...
  • Komentarze

Najstarszym i najsilniejszym uczuciem rodzaju ludzkiego jest strach, zaś najstarszym i najsilniejszym rodzajem strachu jest strach przed nieznanym.
- H. P. Lovecraft

W sennym miasteczku Arkham w stanie Massachusetts niewielka grupa nieustraszonych badaczy próbuje ustalić, jaka złowieszcza siła kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Jednak zachowajcie czujność! Świat magii skrywa niezliczone koszmary i badacze muszą niezwykle uważać, aby zachować zdrowe zmysły i przetrwać. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.

W przypadku posiadania dwóch zestawów podstawowych w grze może wziąć udział nawet czterech graczy. Każda rozgrywka to fragment większej kampanii, a podejmowane przez graczy decyzje wiążą się z zaskakującymi, długofalowymi konsekwencjami. Horror w Arkham: Gra karciana jest grą LCG®, do której regularnie wydawane są nowe karty, pozwalające graczom na modyfikowanie zawartości tego zestawu podstawowego, jak również na tworzenie zupełnie nowych, oryginalnych talii.

Zawartość pudełka:

  • 239 kart
  • 149 żetonów
  • 2 księgi zasad
  • 1 kampania z 3 scenariuszami
Producent: Galakta
Wiek: 14+
Liczba Graczy: 1 - 2 graczy
Projektant: Nate French
Czas Gry: 60 - 120 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Projektant: Matthew Newman
Dostępny wkrótce
Cena:
39,90 PLN
SABOTAŻYSTA: POJEDYNEK

do 14 dni
Popularny Sabota?ysta w wersji dla jednego lub dwóch graczy.
Na zamówienie
Cena:
129,90 PLN
ARKHAM HORROR LCG PL - ZESTAW PODSTAWOWY
Termin wysyłki:
do 14 dni
Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.