Współpraca

Wieczne promocje

Akceptujemy platnosci.pl

P HASBRO MONOPOLY PIONKOWE SZALEŃSTWO

Nowość
Oceń produkt:
Ocena: brak
Cena w sklepach firmowych:
140,00 PLN
Cena internetowa:
129,90 PLN
Oszczędzasz: 10,10 PLN
Termin wysyłki: na zamówienie
Dostępność: Na zamówienie
  • Opis produktu
  • Kupili też ...
  • Komentarze

Chcesz zmonopolizować rynek nieruchomości? Teraz możesz to zrobić korzystając z 8 dodatkowych pionków! Kupuj, sprzedawaj, spekuluj i... dobrze zastanów się nad każdą transakcją! Wielu słynnych ludzi stawiało swe pierwsze kroki na planszy Monopoly! Może pójdziesz ich śladem...?

Rozpoczynając od pola START okrążasz planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na swoje nieruchomości pobierasz od innych graczy czynsz. Pamiętaj o przynależnej Ci pensji za każde przejście przez pole START!

Jak każda gra tego typu sprawdza się najlepiej w towarzystwie 4 lub więcej osób (do 8), które lubią się razem bawić. Może to być zarówno paczka przyjaciół, jak i grono rodzinne. W grze najważniejsza jest dobra zabawa, nawet jak się wszystko traci można się uśmiechnąć :) Przecież innym razem napewno wygrasz!

Monopoly: Pionkowe Szaleństwo charakteryzuje się nienagannym, niezwykle starannym wykonaniem oraz dodatkowymi, złoconymi figurkami.


Producent: Hasbro
Wiek: 8+
Liczba Graczy: 2 - 6 graczy
Czas Gry: 45 - 90 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Dużo
Polecamy! Nowość
Cena:
47,90 PLN
CARCASSONNE: HRABIA, KRÓL I RZEKA (DRUGA EDYCJA)
Termin wysyłki:
24 godziny
Hrabia kusi graczy, by pomagali zdobywać punkty swoim rywalom, Król i baron rabusiów nagradzają tych, którzy zdołają stworzyć największe miasto lub zbudować najdłuższy trakt, a siedziby kultu...
Na zamówienie
Cena:
85,90 PLN
MUMIA: WYŚCIG W BANDAŻACH
Termin wysyłki:
do 14 dni
To idealna gra rodzinna, w której o zwycięstwie decyduje dobre planowanie, ale i trochę szczęścia. Młodsi i początkujący gracze mogą korzystać z reguł podstawowych, bardziej doświadczeni – z...
Na wyczerpaniu
Cena:
40,90 PLN
ZUPA Z KARALUCHAMI
Termin wysyłki:
24 godziny
W tej grze pojawiają się zupełnie nowe składniki: grzyby, pepperoni, por i marchewka oraz uwaga - karty siorbiących karaluchów. Gracze tym razem gotują zupę. 
Na wyczerpaniu
Cena:
46,90 PLN
WYSPA DINOZAURÓW
Termin wysyłki:
24 godziny
Wyspa Dinozaurów to zabawna i szybka gra karciana o dinozaurach próbujących zasiedlić okoliczne wyspy zanim wielki meteoryt zniszczy ich dom.
Na wyczerpaniu
Cena:
42,90 PLN
OMNIBUS TREFL
Termin wysyłki:
24 godziny
Gra towarzyska o walorach edukacyjnych, w której można rozwinąć swoją inteligencję i twórcze myślenie. Zadania oparte są na bardzo atrakcyjnym materiale, zawierającym ciekawostki z różnych dziedzin...