Współpraca

Wieczne promocje

Akceptujemy platnosci.pl

SQULA: WYZWANIA MATEMATYCZNE

Nowość
Oceń produkt:
Ocena: brak
Cena w sklepach firmowych:
20,00 PLN
Cena internetowa:
17,90 PLN
Oszczędzasz: 2,10 PLN
Termin wysyłki: 24 godziny
Dostępność: Dużo
  • Opis produktu
  • Kupili też ...
  • Komentarze

Jak obliczyć wynik działania? Dzięki tej ekscytującej grze z łatwością opanujesz tę umiejętność.
Wystarczy poznać zadanie i dopasować jedną z trzech kart z odpowiedziami.

Jeśli znajdziesz prawidłowe rozwiązanie i będziesz wystarczająco szybki, otrzymasz punkty i wygrasz rozgrywkę!

Zawartość pudełka:

  • 31 kart z zadaniami
  • 12 kart z odpowiedziami
  • 2 karty kontrolne
  • instrukcja
  • karta z kodem dostępu do Squla.pl
Producent: Granna
Wiek: 8+
Liczba Graczy: 2 - 4 graczy
Czas Gry: 15 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Na zamówienie
Cena:
119,90 PLN
RUMMIKUB TWIST 3 w 1
Termin wysyłki:
na zamówienie
Polska edycja Rummikub Twist 3w1 z nowymi, wyprofilowanymi kostkami zawiera 3 wersje gry: Standard (z 2 Jokerami), Twist (z 8 specjalnymi Jokerami) oraz Expert (z 8 kolorowymi Jokerami).
Na wyczerpaniu
Nowość
Cena:
289,90 PLN
PANDEMIC: LEGACY PL - SEZON II (EDYCJA CZARNA)
24 godziny
Wciągająca gra o nieuchronnej zagładzie ludzkości.
Cena:
85,90 PLN
NEHEMIASZ
24 godziny
W grze Nehemiasz gracze wcielają się w role przywódców rodów Izraela, wysyłających swoich ludzi do prac przy budowie.
Cena:
33,90 PLN
GANGI NOWEGO JORKU
24 godziny
W grze Gangi Nowego Jorku gangsterzy wspinają się po piramidzie ułożonej z kart, która symbolizuje znaną dzielnicę szumowin The Five Points.
Cena:
170,90 PLN
CYWILIZACJA - POPRZEZ WIEKI
24 godziny
Cywilizacja: Poprzez Wieki to najnowsza edycja światowego hitu, gry która przebojem wdarła się do świata planszówek.
Cena:
134,90 PLN
TAKENOKO PL
24 godziny
Takenoko jest niebanalną grą o stosunkowo prostych zasadach, w którą można grać w dowolnym gronie. W grę można grać już z dziećmi w wieku 8 lat, ale z doświadczenia wiemy, że przy pomocy rodziców...