Współpraca

Wieczne promocje

Akceptujemy platnosci.pl

BĄBELSY

Nowość
Oceń produkt:
Ocena: brak
Cena w sklepach firmowych:
84,00 PLN
Cena internetowa:
77,90 PLN
Oszczędzasz: 6,10 PLN
Termin wysyłki: 24 godziny
Dostępność: Na wyczerpaniu
  • Opis produktu
  • Kupili też ...
  • Komentarze

Bąbelsy to małe, okrągłe i kolorowe stworzenia o niespotykanych zdolnościach. Unoszą się w otaczającej planetę próżni kosmicznej i przemieszczają dzięki sile grawitacji. Gdy jednak wylądują na którejś z planet, często oddzielają się od stada swoich pobratymców, by na niej zamieszkać z kilkoma przyjaciółmi.

Twoim zadaniem jest ustawienie Bąbelsów w odpowiedniej konfiguracji kolorystycznej i upewnienie się, że większość z nich wyląduje na powierzchni Twojej planety.

Ale o co w tym chodzi?

Plansza składa się dwóch wysp (po jednej na każdego gracza), a pomiędzy nimi fruwa chmurka pełna lewitujących Bąbelsów (dokładnie 10). W swojej turze gracz musi:

  1. zamienić miejscami dwa Bąbelsy w chmurce,
  2. zaprosić (zsunąć) dwa sąsiadujące ze sobą Bąbelsy na swoją planetę.
  3. uzupełnić chmurkę o 2 brakujące Bąbelsy.

Jeśli na wyspie gracza w pewnym momencie znajdą się w ciągłej linii 3 (lub więcej) Bąbelsy w jednym kolorze, gracz zabiera je i zatrzymuje jako zdobyte punkty zwycięstwa. Dodatkowo aktywuje ich zdolność specjalną pozwalającą ułatwić sobie grę lub przeszkodzić przeciwnikowi

Dlaczego pokochasz Bąbelsy?

  • Bardzo prosta mechanika gry pozawala wytłumaczyć zasady w trakcie samej rozgrywki. Do gry można zaprosić dosłownie każdego i obie osoby będą bawić się doskonale.  Ze znajomym, z rodzicem, z dzieckiem, z babcią. Polecamy każdemu!
  • Z jednej strony prosta, z drugiej o niewielkim stopniu losowości (losowo jedynie wyciąga się żetony Bąbelsów z woreczka) - w efekcie mamy grę pozwalającą na przewidywanie i planowanie, ale bez konieczności wgłębiania się w skomplikowane zasady lub poważne strategie, w które obfitują gry całkowicie pozbawione losowości.
  • Są prześliczne, pomysłowo narysowane, przejrzyste i bardzo przyjemne dla oka. Każdy chciałby mieć takiego Bąbelsa w domu :D
Producent: Rebel
Wiek: 8+
Liczba Graczy: 1 - 2 graczy
Projektant: Gregory Oliver
Czas Gry: 20 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Na zamówienie
Cena:
129,90 PLN
ARKHAM HORROR LCG PL - ZESTAW PODSTAWOWY
Termin wysyłki:
na zamówienie
Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.
Na wyczerpaniu
Nowość
Cena:
77,90 PLN
BĄBELSY
Termin wysyłki:
24 godziny
Bąbelsy to małe, okrągłe i kolorowe stworzenia o niespotykanych zdolnościach. Twoim zadaniem jest ustawienie Bąbelsów w odpowiedniej konfiguracji kolorystycznej i upewnienie się, że większość z nich...
Dostępny wkrótce
Cena:
39,90 PLN
SABOTAŻYSTA: POJEDYNEK

do 14 dni
Popularny Sabotażysta w wersji dla jednego lub dwóch graczy.
Dużo
Cena:
66,90 PLN
LONPOS 212
Termin wysyłki:
24 godziny
Unikalna i uzależniająca łamigłówka która w rzeczywistości jest jednocześnie dwu i trójwymiarowymi puzzlami. Wyzwanie zarówno dla jednego, jak i dwóch graczy!
Na wyczerpaniu
Cena:
35,90 PLN
DOWN IN FLAMES FIGHTERS
Termin wysyłki:
24 godziny
The one thing that "Down in Flames" series players are always looking for is additional aircraft for their favorite game series. So we have decided to satisfy that desire with our first "C3i-DiF Squadron" aircraft...
Na wyczerpaniu
Cena:
213,90 PLN
POLA ARLE
Termin wysyłki:
24 godziny
Pola Arle to rozbudowana gra ekonomiczna dla dwójki lub pojedynczego gracza, w której zarządzać będziemy olbrzymią farmą w znajdującej się we Fryzji Wschodniej (Niemcy) wiosce Arle pod koniec XVIII wieku.