Współpraca

Wieczne promocje

Akceptujemy platnosci.pl

UNANIMO PL

Nowość
Oceń produkt:
Ocena: brak
Cena w sklepach firmowych:
65,00 PLN
Cena internetowa:
59,90 PLN
Oszczędzasz: 5,10 PLN
Termin wysyłki: 24 godziny
Dostępność: Na wyczerpaniu
 • Opis produktu
 • Kupili też ...
 • Komentarze

Zapytajcie tych, którzy wystąpili w Familiadzie, czy łatwo jest trafić w najłatwiejsze i najczęściej padające odpowiedzi… Unanimo gwarantuje podobne emocje, co najbardziej popularny w Polsce teleturniej ostatnich lat. Przekonaj się, jak odpowiedzieli ankietowani w Twoim domu!

Unanimo składa się z 54 kart z obrazkami, 4 ołówków i notatnika. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zagrać w tę grę w większą liczbę osób - nasz firmowy rekord to ponad 50 osób, które wspólnie starały się znaleźć coś, co wszystkim będzie kojarzyło się z przedstawionym na ilustracji pionkiem. Zgadnijcie, co najczęściej odpowiadali ankietowani...

Jak to działa?

 • Gracz odkrywa pierwszą kartę z wierzchu talii. Gdy tylko zostanie odsłonięta, wszyscy gracze - łącznie z tym, który ją odkrył - zapisują w lewej kolumnie kartki z notesu 8 słów, które skojarzyły im się z ilustracją.
 • Na ilustracjach znajdują się przedmioty, postaci oraz sytuacje, takie jak np. biedronka, kosmonauta, czy zima.
 • O skojarzenia do nich nietrudno, co jednak zrobić, gdy na myśl przychodzą nam wyłącznie oryginalne i ciekawe hasła? W tej grze bardziej od oryginalności liczy się bowiem zgodność i wspólność skojarzeń!
 • Naszym celem jest w niej wpadnięcie na takie hasła, jakie pozostałym uczestnikom zabawy również kojarzą się z przedstawionym na karcie słowem lub obrazkiem.


Dzięki czytelnym ilustracjom w Unanimo można grać również z dziećmi oraz tymi, którzy dopiero uczą się języka polskiego.

Dla zaawansowanych graczy przewidziano kilka dodatkowych wariantów rozgrywki, takich jak Unanimo na czas, w drużynach albo z „zakazanymi literami”, od których nie będą mogły rozpoczynać się kojarzące nam się z danym obrazkiem hasła.

Unanimo od ponad 25 lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem na całym świecie. W niewielkiej, poręcznej puszce kryje się prosta, ale dająca mnóstwo satysfakcji i radości z rozgrywki karciana gra słowna.

Polecamy tę świetną grę do wspólnej zabawy z całą rodziną, ale także na imprezy, gdzie na pewno rozrusza i rozbawi całe towarzystwo, niezależnie od ich planszówkowego stażu!

Zawartość pudełka:

 • 54 karty
 • notatnik
 • 4 ołówki
 • instrukcja
Producent: Rebel
Wiek: 10+
Liczba Graczy: 3 - 12 graczy
Projektant: Theo Coster
Czas Gry: 30 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Projektant: Ora Coster
Na wyczerpaniu
Nowość
Cena:
59,90 PLN
UNANIMO PL
Termin wysyłki:
24 godziny
Świetna gra imprezowa, w której każdy stara się wymyślić, co i komu będzie się z czym kojarzyć!
Na wyczerpaniu
Nowość
Cena:
72,90 PLN
MAMY SZPIEGA 2
Termin wysyłki:
24 godziny
Oto Mamy Szpiega! 2 - kontynuacja bestsellerowej gry towarzyskiej, w której liczy się spryt, blef i szybkie kojarzenie faktów.
Dużo
Cena:
125,90 PLN
DIXIT: ODYSSEY
Termin wysyłki:
24 godziny
Z Dixit Odyssey odkryjesz na nowo magiczny świat Dixit – najczęściej nagradzanej gry ostatnich lat. Daj ponieść się wyobraźni, odkrywając tajemnice nowych kart. Tylko uważaj, żeby nie wpaść w...