Współpraca

Wieczne promocje

Akceptujemy platnosci.pl

KLUB UTRACJUSZY

Nowość
Oceń produkt:
Ocena: brak
Cena w sklepach firmowych:
145,00 PLN
Cena internetowa:
134,90 PLN
Oszczędzasz: 10,10 PLN
Termin wysyłki: 24 godziny
Dostępność: Na wyczerpaniu
 • Opis produktu
 • Kupili też ...
 • Komentarze

Oto rola prawdziwego dżentelmena – umiejętne zarządzanie swoim majątkiem, piastowanie publicznego urzędu oraz sztuka gładkiej przemowy podczas uroczystych kolacji. Innymi słowy prawdziwy dżentelmen jest straszliwie nudny… Może więc pora trochę poswawolić? „Klub utracjuszy” to tajemne stowarzyszenie majętnych młodzieńców, którzy starają się w możliwie najbardziej spektakularny sposób zadać kłam powyższej definicji. W tym celu konkurują ze sobą w kwestii wyzbycia się wszelakiego majątku, sprzeniewierzenia zaufania wyborców oraz całkowitej utraty sympatii ze strony wpływowych person.

W trakcie rozgrywki gracze rywalizują w dwóch albo trzech sferach. Każda z nich podlega innym zasadom punktacji i w każdej z nich gracze starają się… stracić jak najwięcej punktów. Rozgrywka toczy się przez 5 rund lub do momentu, gdy któryś z graczy osiągnie „0” punktów w jednej ze sfer. Wbrew pozorom nie jest to wyścig o jak najszybsze uzyskanie zerowego wyniku. Klub utracjuszy to gra bazująca na równowadze w dążeniu do różnych celów. Końcowy wynik gracza to punkty, jakie pozostały mu na koniec gry w sferze, w której pozostało mu ich najwięcej. Zwycięzcą zostanie zaś gracz o najniższym końcowym wyniku.

Zawartość pudełka:

 • 2 dwustronne plansze główne
 • 30 drewnianych pionków chłopców na posyłki w 5 kolorach
 • 5 drewnianych znaczników kolejności w 5 kolorach
 • znacznik rundy
 • płytka człowieka renesansu
 • 6 żetonów akcji bonusowych
 • 5 planszy graczy w 5 kolorach
 • 26 kart głównych dla 7 różnych kombinacji rozgrywki
 • instrukcja
Producent: Rebel
Wiek: 14+
Liczba Graczy: 2 - 5 graczy
Projektant: Vladimír Suchý
Czas Gry: 40 - 100 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Dużo
Cena:
25,90 PLN
PENTOS
Termin wysyłki:
24 godziny
Wreszcie nadszedł czas wyczekiwanego przez wszystkich corocznego Festiwalu Czarów! Podczas pokazu magicznego kunsztu w szranki stajecie Wy: Uczniowie Czarnoksiężnika! 
Na wyczerpaniu
Cena:
36,90 PLN
MUFFINKI
Termin wysyłki:
24 godziny
Na stole kładziemy smakowicie wyglądające babeczki. Gracze rzucają dwiema specjalnymi kostkami – ich boki zamiast oczek mają kolory. Ten, kto pierwszy chwyci babeczkę w kolorach wskazanych na kostkach,...
Dużo
Cena:
33,90 PLN
BZZZ...PLASK!
Termin wysyłki:
24 godziny
Jest to wyjątkowa gra imprezowa, w której wszyscy jednocześnie starają się łapać owady. Wszyscy gracze bacznie obserwują pojawiające się owady. Niektóre z nich dają punkty dodatnie, a inne ujemne.
Na wyczerpaniu
Cena:
38,90 PLN
SMALL WORLD PL - WIELKIE DAMY
Termin wysyłki:
24 godziny
W Wielkich Damach ze Small World możemy wcielić się 3 nowe rasy: Cyganki, Kapłanki i eteryczne Białe Damy. Dodatek wprowadza też 2 nowe umiejętności: Pokojowe i Historycy.
Na wyczerpaniu
Cena:
79,90 PLN
ISTANBUL PL - MOKKA I BAKSZYSZ
Termin wysyłki:
24 godziny
Na bazarze w Istanbule każdy kupiec jest mile widziany... zwłaszcza ten handlujący kawą!
Na wyczerpaniu
Cena:
33,90 PLN
ŚMIECIAKI
Termin wysyłki:
24 godziny
Na stole znajduje się 6 koszy na śmieci z sześcioma rodzajami śmieciaków. Podczas gry będziecie zapełniać te kosze, wykładając obok nich karty śmieciaków.