O firmie

SALONY FIRMOWE

W 1998 powstał sklep firmowy w Krakowie przy ulicy Batorego 20. Na początku był to malutki sklepik z grami karcianymi i bitewnymi. W miarę kiedy firma się rozrastała wynajęliśmy dodatkowe biura i magazyny firmy. Obecnie oprócz sklepów stacjonarnych mamy biuro znajdujace się na ul. Batorego 20 oraz magazyn na ul. Gromadzkiej 46.

W pierwszych dwóch latach działalności, otworzyliśmy drugi sklep w Krakowie oraz filie w Bielsku. Niestety tych dwóch lokalizacji nie udało nam się utrzymać. Mimo trudnych czasów i kryzysu w branży udało nam się zbudować sieć sprzedaży w całej południowej Polsce

W 2000 roku powstał drugi sklep firmowy w Katowicach. Na Ponad 150 metrowej powierzchni możemy organizować największe turnieje naszych gier. W 2001 byliśmy już we Wrocławiu a w 2003 w Poznaniu. W 2006 otworzyliśmy kolejny salon firmowy na ul. Ratajczaka w Poznaniu. W roku 2008 zmieniliśmy położenie sklepu we Wrocławiu. Obecnie jest to ul. Szewska ok 100 od Rynku Głównego we Wrocławiu. W 2009 otwarliśmy pierwszy specjalistyczny sklep z grami planszowymi w galerii handlowej M1 w Krakowie. Rok później otwarliśmy taki sam salon w galerii M1 w Częstochowie. W 2013 roku otworzyliśmy trzeci specjalistyczny sklep z grami planszowymi w poznańskiej Galerii MM.

 

DYSTRYBUCJA I SPRZEDAŻ HURTOWA GIER

Bard to również największa hurtownia gier i akcesorii w Polce. Nasi zagraniczni kontrahenci bardzo chwalą sobie współpracę z nami. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy dystrybucje gier na licencjach Warhammera, Warhammer 40.000. Do gry Warcry CCG stworzyliśmy największą w Europie grupę graczy. Nasza firma zajmuje się również dystrybucją gier na licencji Blizzard i Chaosium.

Oferujemy również gry rodzimych producentów. Naszymi partnerami są sklepy i hurtownie gier i zabawek w Polsce. Nasze witryna http://hurt.bard.pl/ pozwala złożyć nawet największe zamówienie w ciągu niespełna 2 minut.


SPRZEDAŻ INTERNETOWA

W 2001 jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy profesjonalną platformę sprzedaży internetowej. Naszymi atutami jest błyskawiczna dostawa oraz szeroki wybór gier. Posiadamy kilkadziesiąt tysięcy zarejestrowanych klientów oraz kilkaset tysięcy udanych transakcji. Nasz sklep jest ustawicznie modyfikowany i ulepszany. W 2007 otworzyliśmy dodatkowy magazyn tylko dla sklepu internetowego. W 2008 roku wprowadziliśmy integracje magazynową, dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na błyskawiczną dostawę. Gwarantujemy pełne prawo zwrotu towaru. Ponad to oferujemy szereg usług dodatkowych jak: komunikacja wewnętrzna z klientem, mail order. Jeśli chcą Państwo przekonać się o funkcjonalności naszego sklepu prosimy o rejestrację.

 MARKI ZAGRANICZNE:

cryptozoic


Cryptozoic Entertainment


Fantasy Flight Games


Rio Grande Games


Chessex


Fred Distribution


Feldherr

zman_logo


Z-Man Games

alderac_logo


Alderac Entertainment Group

the-army-painter-logo


The Army Painter

 

MARKI POLSKIE

Oferujemy również gry rodzimych producentów. W opisie gry znajdziecie Państwo adnotacje w jakim języku jest oferowana gra.

 

KuĹşnia Gier


Kuźnia Gier


Portal

Lacerta


Lacerta

Egmont


Egmont

Albi


Albi

Galakta


Galakta

Lego

Hasbro

Mattel

tm toys

TM Toys

Granna

 

 

Antonina Susz Bard Centrum Gier

Adres zam. ul. Zabłocie 23  30-701 Kraków

nip: 945-132-07-92  regon: 351394122